Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvek VZP na letní tábor i v roce 2014 !!!

18. 5. 2014

Příspěvek až do výše 500 korun mohou letos získat rodiče, jejichž dítěti ještě nebylo 18 let, je pojištěno u VZP a je členem Klubu pevného zdraví. Cílem je pomoci i méně majetným rodinám, aby mohly o prázdninách svému dítěti dopřát aktivitu podporující pohyb a tím i zdravý životní styl.

Nabídka příspěvku platí jak pro klasické pobytové tábory, tak pro tzv. příměstské letní tábory. Jednou z podmínek je, že tábor musí trvat nejméně čtyři dny v kuse.

Přestože o letošním vyplácení příspěvků na tábor rozhodla VZP až v minulých dnech, mají rodiče možnost nechat si přidat i na tábory, které zaplatili již dříve na začátku roku. Přesně se nabídka vztahuje na tábory zaplacené od 1. 1. 2014 do 31. 8. 2014. Žadatelé musí doložit originální platební doklad. Udělat to mohou na kterékoliv pobočce VZP.

Podmínkou pro čerpání jakéhokoliv příspěvku od VZP je letos členství v Klubu pevného zdraví. Tím se může stát každý klient VZP. Stačí jen vyplnit jednoduchýelektronický formulář nebo udělat totéž na kterékoliv pobočce. Celkem je letos na příspěvky klientům VZP vyčleněno 400 milionů korun.

Zdroj:  http://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/vzp-prida-detem-na-tabory-loni-toho-vyuzilo-58-333-klientu

 

Budete-li mít zájem o potvrzení o zaplacení tábora, stačí se domluvit se Zuzkou nebo Kůčou.